HP
underhållssats
Egenskaper
| Produkttyp | Underhållssats; Underhållssats |
| Ursprungsland | Kina |
| Antal sidor | 225000 sidor; 225000 sidor |
| Utskriftsteknologi | laser |
| Brand kompatibilitet | HP; HP |
| Kompatibilitet | LaserJet Enterprise M607n, LaserJet Enterprise M607dn , LaserJet Enterprise M608n, LaserJet Enterprise M608dn, LaserJet Enterprise M608x, LaserJet Enterprise M609dn, LaserJet Enterprise M609dh, LaserJet Enterprise M609x, LaserJet Managed E60055dn, LaserJet Managed E60065dn, LaserJet Managed E60065x, LaserJet Managed E60075dn, LaserJet Managed E60075x; LaserJet Enterprise M607n, LaserJet Enterprise M607dn , LaserJet Enterprise M608n, LaserJet Enterprise M608dn, LaserJet Enterprise M608x, LaserJet Enterprise M609dn, LaserJet Enterprise M609dh, LaserJet Enterprise M609x, LaserJet Managed E60055dn, LaserJet Managed E60065dn, LaserJet Managed E60065x, LaserJet Managed E60075dn, LaserJet Managed E60075x |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 15 - 32,5 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -30 - 60 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90%; 10 - 90% |
Vikt & dimension
| Bredd | 365 mm |
| Djup | 143 mm |
| Höjd | 106 mm |
| Vikt | 1,7 kg |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 3 kg |
| Förpackningens bredd | 498 mm |
| Låddjup | 238 mm |
| Paketlängd | 23,9 cm; 23,9 cm |
| Förpackningens höjd | 239 mm |
| Förpackningens vikt | 300 kg; 300 kg |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990; 84439990 |
| Lager per lastpall | 10 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 10 styck |
| Produkter per lastpall | 100 styck |
| Lastpallens totalbredd | 120 cm; 120 cm |
| Lastpallens totallängd | 100 cm; 100 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 2,4 m; 2,4 m |
| Lastpallens bruttovikt | 300 kg |
Övrigt
| Pallvikt (imperial) | 300 kg (661.3 lbs); 300 kg (661.3 lbs) |
| Pallet-mått (B x D x H) (imperial) | 1198,9 x 1000 x 2398,8 mm (47.2 x 39.4 x 94.4"); 1198,9 x 1000 x 2398,8 mm (47.2 x 39.4 x 94.4") |
| UNSPSC-kod | 44103125 |
| Pallet-mått (B x L x H) | 1200 x 1000 x 2399 mm |