Freecolour Basic Tonerpatron
Svart - 1 styck - Toner - HP - 950 sidor
Egenskaper
| Modell | Toner |
| Skrivarfäger | Svart |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Kompatibilitet | LaserJet MFP M 130 Series, MFP M 139 a, MFP M 139 Series, MFP M 139 w, MFP M 139 we, MFP M 140 a, MFP M 140 w, MFP M 140 we, MFP M 142 a, MFP M 142 w, MFP M 142 we, LaserJet M 109, 109 a, 109 Series, 109 w, 109 we, 110, 110 a, 110 w, 110 we, 112, 112 a, 112 w, 112 we |
| Svart toner, sidkapacitet | 950 sidor |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Ersättning för | W1420A |
Förpackning
| Förpackningstyp | Låda |
Övrigt
| Bredd | 20 cm |
| Höjd | 10 cm |
Vikt & dimension
| Djup | 15 cm |
| Vikt | 50 g |