Xerox
klar - original - tonerkassett - Sold
Egenskaper
| Kompatibilitet | C9065V_F, C9065V_FO, C9065V_VFT, C9065V_VFTO, C9065V_VT, C9065V_VTO, C9070V_F, C9070V_FO, C9070V_VFT, C9070V_VFTO, C9070V_VT, C9070V_VTO, PLC9065, PLC9070 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Färgtoner, sidkapacitet | 30000 sidor |
| Modell | Original |
| Skrivarfäger | Transparent |
| Brand kompatibilitet | Xerox |
| Typ av leverans | Enpack |
| Ursprungsland | Nederländerna |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 110 mm |
| Låddjup | 575 mm |
| Förpackningens höjd | 95 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,36 kg |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 84439990 |