Brother PocketJet 8 PJ-823
skrivare - svartvit - direkt termisk
Utskriftshastighet
| Maximal upplösning | 300 x 300 DPI |
| Utskriftstecken | 2D-streckkod, Streckkod, Text |
| Utskriftsteknologi | direkt termal |
| Modell | Bärbar skrivare |
Pappershantering
| Mediats tjocklek | 160 um |
| Max utskriftsupplösning, bredd | 20,3 cm |
Anslutningar
| USB-port | Ja |
| USB-kontakt | USB Type-C |
| Anslutningsteknologi | Kabel |
Egenskaper
| Inbyggda streckkoder | 2D, AZTECCODE, Code 128 (A/B/C), Code 93, Code-39 Library, Data Matrix, EAN13, EAN8, GS1 COMPOSITE, GS1 DataBar, ITF, Industrial 2/5, MSI, Micro QR Code, MicroPDF417, PDF417, POSTNET, QR Code, Standard 2/5, UPC-A, UPC-E |
| Internminne | 256 MB |
| Flashminne | 64 MB |
| Ursprungsland | Kina |
Design
| Produktens färg | Svart |
| Inbyggd display | Nej |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | USB |
Systemkrav
| Windows-operativsystem som stöds | Ja |
| Mac-kompatibel | Ja |
| Mobila operativsystem som stöds | Android |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 170 mm |
| Djup | 310 mm |
| Höjd | 75 mm |
| Vikt | 582 g |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 904 g |
Logistikdata
| Produkter per lastpall | 240 styck |
| Lastpallens totalhöjd | 16,7 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 237,8 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 48 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |