Brother PocketJet 8 PJ-883
skrivare - svartvit - direkt termisk
Utskriftshastighet
| Färg | Nej |
| Maximal upplösning | 300 x 300 DPI |
| Utskriftsteknologi | Termal |
| Modell | Bärbar skrivare |
Anslutningar
| USB-port | Ja |
| USB-kontakt | USB Type-C |
| Bluetooth | Ja |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Ja |
| Bluetooth-version | 5.2 |
| Anslutningsteknologi | Kabel & Trådlös |
| Bluetooth-profiler | GATT, HCRP, OPP, SPP |
Nätverk
| Nätverksansluten (Ethernet) | Nej |
| Wi-Fi | Ja |
| Wi-Fi-standarder | 802.11a, 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n) |
Egenskaper
| Inbyggda streckkoder | 2D, AZTECCODE, Code 128 (A/B/C), Code 39, Code 93, Data Matrix, EAN13, EAN8, GS1 DataBar, GS1-128, ITF, Industrial 2/5, MSI, MaxiCode, Micro QR Code, MicroPDF417, PDF417, POSTNET, QR Code, UPC-A, UPC-E |
| Internminne | 256 MB |
| Flashminne | 64 MB |
| Ursprungsland | Kina |
Design
| Produktens färg | Svart |
| Inbyggd display | Nej |
Strömtillförsel
| Strömkälla av typen | USB |
Systemkrav
| Mobila operativsystem som stöds | Android, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13, iOS 13.4, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15 |
Vikt & dimension
| Bredd | 73 mm |
| Djup | 308 mm |
| Höjd | 168 mm |
| Vikt | 582 g |
Förpackning
| Kabel inkluderad | USB |
| Vikt inkl. förpackning | 904 g |
Logistikdata
| Produkter per lastpall | 240 styck |
| Lastpallens totalhöjd | 16,1 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 235,9 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 48 styck |
| Lager per lastpall | 8 styck |
Tekniska detaljer
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |