Brother TD-2125N
etikettskrivare - svartvit - direkt termisk
Utskriftshastighet
| Utskriftsteknologi | direkt termal |
| Färg | Nej |
| Maximal upplösning | 203 x 203 DPI |
| Skrivhastighet | 152,4 mm/sek |
| Max utskriftsupplösning, bredd | 5,6 cm |
| Kortaste utskriftslängd | 100 cm |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| USB-port | Ja |
| RS-232 port | 1 |
Prestanda
| Språk för sidbeskrivning | ESC P |
| Internminne | 256 MB |
| Flashminne | 64 MB |
Design
| Produktens färg | Svart, Vit |
| Inbyggd display | Nej |
| Displaytyp | Nej |
Systemkrav
| Serveroperativsystem som stöds | Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11, Windows 8, Windows 8.1 |
| Mobila operativsystem som stöds | Android 10, Android 10.0, Android 11.0, Android 12.0, Android 5.0, Android 5.1, Android 6.0, Android 7.0, Android 7.1, Android 7.1.2, Android 8.0, Android 8.1, Android 9.0, iOS 10.0, iOS 11.0, iOS 11.4, iOS 12, iOS 13, iOS 13.4, iOS 14, iOS 14.5, iOS 15, iOS 9.0, iOS 9.1, iOS 9.2, iOS 9.3 |
Vikt & dimension
| Bredd | 180 mm |
| Djup | 284 mm |
| Höjd | 265 mm |
| Vikt | 1,33 kg |
Förpackning
| Vikt inkl. förpackning | 2,63 kg |
Förpackningens innehåll
| Kabel inkluderad | USB |
Logistikdata
| Lastpallens totalhöjd | 18,5 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 353,5 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 36 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 6 styck |
| Lager per lastpall | 6 styck |
| Produkter per lastpall | 108 styck |
Tekniska detaljer
| Lastpallstyp | 1200 x 1000 mm |
Övrigt
| Ursprungsland | Kina |