Brother TD-2320D300
etikett-/kvittoskrivare - svartvit - direkt termisk
Utskriftshastighet
| Utskriftsteknologi | direkt termal |
| Färg | Nej |
| Maximal upplösning | 300 x 300 DPI |
| Skrivhastighet | 152 mm/sek |
| Max utskriftsupplösning, bredd | 5,9 cm |
| Kortaste utskriftslängd | 6,4 mm |
Pappershantering
| Kärndiameter | 3,81 cm |
| Maximal kabellängd | 3 m |
| Media-tjocklek | 0.058 - 0.279 mm |
| Maximal rulldiameter | 12,7 cm |
Anslutningar
| Anslutningsteknologi | Kabel |
| Nätverksansluten (Ethernet) | Ja |
| Wi-Fi | Nej |
| USB-port | Ja |
| RS-232 port | 1 |
Prestanda
| Internminne | 256 MB |
| Flashminne | 64 MB |
| Inbyggda streckkoder | AZTECCODE, Data Matrix, MSI, CODABAR (NW-7), UPC-A, MaxiCode, Micro QR Code, UPC-E, EAN13, Code 128 (A/B/C), EAN8, POSTNET, Code 39, GS1 DataBar, QR Code, Code 93 |
Design
| Produktens färg | Svart, Grå |
| Inbyggd display | Nej |
| Kontrolltyp | Knappar |
Strömtillförsel
| AC-inspänning | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens | 50/60 hz |
| Strömkälla av typen | AC, USB |
Systemkrav
| Serveroperativsystem som stöds | Windows Server 2016, Windows Server 2019, Windows Server 2022 |
| Linux operativsystem som stöds | Ja |
| Windows-operativsystem som stöds | Windows 10, Windows 11 |
Miljökrav
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 20 - 80% |
| Fuktighet (förvaring) | 10 - 90% |
| Temperatur vid drift | 5 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring) | -20 - 60 ° C |
Vikt & dimension
| Bredd | 119 mm |
| Djup | 224 mm |
| Höjd | 158 mm |
| Vikt | 1,5 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 306 mm |
| Låddjup | 181 mm |
| Förpackningens höjd | 325 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 2,63 kg |
Förpackningens innehåll
| Kabel inkluderad | AC, USB |
Logistikdata
| Lastpallens totalhöjd | 17,5 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 631,2 kg |
| Ytterförpackningar per lastpall | 20 styck |
| Ytterförpackningar per lastpallslager | 4 styck |
| Lager per lastpall | 5 styck |
| Produkter per lastpall | 60 styck |
Tekniska detaljer
| Lastpallstyp | 800 x 1200 mm |
Övrigt
| Bibehållande av reservdelar | 5 År |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Garantiperiod | 3 År |