Katun 50419 printertromle Kompatibel 1 stk
Egenskaper
| Utskriftsteknologi | Laserutskrift |
| Kompatibilitet | Develop A7U41TH INEO + 558, INEO + 308, INEO + 368, INEO + 458, INEO + 658, INEO + 258 Konica Minolta A7U40TD BIZHUB C 558, BIZHUB C 658, BIZHUB C 308, BIZHUB C 458, BIZHUB C 368, BIZHUB C 258 Konica Minolta DR-313 BIZHUB C 558, BIZHUB C 658, BIZHUB C 308, BIZHUB C 458, BIZHUB C 368, BIZHUB C 258 Olivetti Lexikon B1175 D-COLOR MF 304, D-COLOR MF 454, D-COLOR MF 364, D-COLOR MF 654, D-COLOR MF 254, D-COLOR MF 554 |
| Modell | Kompatibel |
| Brand kompatibilitet | Varje varumärke |
| Antal per förpackning | 1 styck |
| Flerpack | Nej |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 110 mm |
| Låddjup | 590 mm |
| Förpackningens höjd | 145 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1,05 kg |