LG 24BA550-B skärm - LED-bakgrundsbelysning - 24" - IPS - 5ms
Full HD 1920x1080 vid 100Hz
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 24BA550-B
EAN: 8806096097656
Artikelnummer: F24890592
LG 24BA550-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 24BA550-B
EAN: 8806096097656
Artikelnummer: F24890592
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 06/06-2026
(2.030,40 exkl. moms)
(2.030,40 exkl. moms)
Produktnummer: 24BA550-B
Intensivt bildupplevelse på LG 24BA550-B skärm
Fördjupa dig i en verklighetstrogen bild med LG 24BA550-B skärm med LED-bakgrundsbelysning och IPS-teknologi. Upplev varje detalj på den 24-tums skärmen med Full HD 1920x1080 upplösning vid imponerande 100Hz för en smidig bildåtergivning.
Display
Skärm diagonal 60,5 cm (23.8")
Upplösning 1920 x 1080 pixlar
HD-typ Full HD
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LCD
Paneltyp IPS
Pekskärm Nej
Ljusstyrka (normal) 250 cd/m²
Svarstid (medel) 5 ms
Skärmform Platt
Kontrastförhållande (medel) 1300:1
Max uppdateringsfrekvens 100 hz
Betraktningsvinkel (horisontell) 178°
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
sRGB-täckning (typisk) 99%
Prestanda
NVIDIA G-SYNC Nej
AMD FreeSync Nej
Flimmerfriteknik Ja
smarta funktioner Energisparande
Multimedia
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Design
Produktens färg Svart
Löstagbart stativ Ja
Fötter färg Svart
Anslutningar
Inbyggd USB-hubb Ja
Antal portar uppströms Ja
Kvalitet på VGA (D-Sub) porten Ja
HDMI Ja
Antal HDMI-portar Ja
HDMI-version 1.4
Antal Displayportar Ja
DisplayPort-version 1.2
Hörlursutgång Ja
Ergonomi
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 11 cm
Svängarm Ja
Svängbara Ja
Hållare -45 - 45°
Lutningsjustering Ja
Lutningsvinkel -5 - 21°
Skärmgränssnitt (OSD) Ja
Antal OSD språk 18
Strömtillförsel
Energieffektivitetsklass (SDR) D
Energieffektivitetsklass (HDR) Ej tillgänglig
Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar 13 kWh
Strömförbrukning (vanlig) 14,4 W
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Växelström Frekvens 50/60 hz
Ingående ström 2.2 A
AC-adapter, nätspänning 19 V
Nätaggregatstyp Intern
Energieffektivitetsskalning A till G
EPREL-kod (Europeisk databas för energimärkta produkter) 1967645
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 538,6 mm
Djup (med stativ) 239,9 mm
Höjd (med stativ) 508,9 mm
Vikt (med stativ) 4,45 kg
Bredd (utan stativ) 538,6 mm
Djup (utan stativ) 50,8 mm
Höjd (utan stativ) 319,8 mm
Vikt (utan stativ) 2,65 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 610 mm
Låddjup 165 mm
Förpackningens höjd 482 mm