Produktnummer: 24BA560-B.AEUQ
EAN: 8806096015384
Artikelnummer: F24895747
LG 24BA560-B skärm &#45 LED-bakgrundsbelysning &#45 24" &#45 IPS &#45 5ms
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 24BA560-B.AEUQ
EAN: 8806096015384
Artikelnummer: F24895747
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.808,80 exkl. moms)
(1.808,80 exkl. moms)
Tillverkare: LG Electronics
Produktnummer: 24BA560-B.AEUQ
Fånga varje nyans med LG 24BA560-B skärm
Dess Full HD-upplösning på 1920x1080 vid 100Hz ger skarpa och detaljerade bilder som tar din visuella upplevelse till nästa nivå. Varje bild blir som en tavla som kommer till liv framför dina ögon.
Display
Skärm diagonal 60,5 cm (23.8")
Native bildförhållande 16:9
Skärmtyp LED
Svarstid (medel) 5 ms
Anti-glare skärm Ja
Synfältsvinkel (vertikal) 178°
Antal färger 16,7 miljoner färger
Bildpunktavstånd 0,2745 x 0,2745 mm
Färgområdesstandard sRGB
Färgomfång 95%
Antal talare 2
Uteffekt (RMS) 4 W
Inbyggda högtalare Ja
Inbyggd kamera Nej
Design
Positionering på marknaden Kontor
Inbyggd USB-hubb Ja
Antal USB typ B-portar uppströms Ja
Antal USB typ A-portar nedströms 2
Antal USB typ C-portar nedströms 2
VESA-fäste Ja
Gränsssnitt för panelmontering 100 x 100 mm
Höjdjustering Ja
Justerbar höjd (max) 15 cm
Svängarm Ja
Pivot vinkel -45 - 45°
Strömförbrukning i vänteläge 0,5 W
Strömförbrukning i avslaget läge 0,3 W
AC-inspänning 100 - 240 V
Vikt & dimension
Bredd (med stativ) 538,6 mm
Djup (med stativ) 239,9 mm
Höjd (med stativ) 508,9 mm
Vikt (med stativ) 4,45 kg
Bredd (utan stativ) 538,6 mm
Djup (utan stativ) 50,8 mm
Höjd (utan stativ) 319,8 mm