Produktnummer: RZ01-04650100-R3M1
EAN: 8886419334095
Artikelnummer: F23565636
Razer Cobra
Razer Cobra
Tillverkare: RAZER
EAN: 8886419334095
Artikelnummer: F23565636
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(608,80 exkl. moms)
(608,80 exkl. moms)
Tillverkare: RAZER
Fånga ögonblicket med RAZER Cobra - den ultimata spelmusen!
Mus
Antalet rullningshjul Ja
Ändamål Spela
Gränssnitt USB Type-A
Rörelsedetektor-teknik Optisk
Rörelseupplösning 8500 DPI
Scroll-typ Hjul
Antal knappar 6
Musspårningshastighet 30 ips
Accelerering (max) 35 G
Design
Formfaktor högerhand
Produktens färg Svart
Belysning Ja
Ergonomi
Kabellängd 1,8 m
Strömtillförsel
Strömkälla Kabel
Vikt & dimension
Bredd 38,1 mm
Djup 119,6 mm
Höjd 62,5 mm
Vikt 58 g
Förpackning
Antal per förpackning Ja
Förpackningens bredd 100 mm
Låddjup 155 mm
Vikt inkl. förpackning 150 g
Förpackningens höjd 50 mm