Shuttle PE90
strömadapter - 90 Watt
Egenskaper
| Ändamål | Universal |
| Nätaggregatstyp | inomhus |
| Effekt strömtyp | AC-till-DC |
| Spänning | 100-240 V |
| Maximal inmatningsspänning | 240 V |
| Ingångsfrekvens | 50/60 hz |
| Ingående ström | 1.5 A |
| Utgångsspänning | 19 V |
| Uteffekt | 90 W; 4,74 A |
| Kompatibilitet | Compatible to the 90W power adapter of the following Shuttle products: - Slim PCs: DS61, DS81, DS87, DH110(SE), DH170, DQ170, DH270, DH310(V2), DH310S, DH370, DH410(S), DH470, XH61(V), XH81(V), XH97V, XH110(V), XH170, XH310(R)(V) Backward compatible to the 65W power adapter of the following Shuttle products: - Slim-PC: DS47, DS407T, DS437(T), DS57U(x), DS67U(x), DS68U(x), DS77U(x), DS10U(x), DS20U(x), XC60J - Nano-PC: NC01U(x), NC02U(x), NC03U(x), NC10U(x) - All-in-One PC: X50, X50V4, X50V5(U3), X50V6(U3), X50V7(U3), X50V8(U3), P20U, P22U, P51U(3), P52U(3), P90U(x), P92U(x) - OMNINAS KD20, KD21, KD22 Backward compatible to the 40W power adapter of the following Shuttle products: - Slim-PC: XS35/XS36 series, DX30, DL10J, DL20N(6) - All-in-One PC: X50V2 (Plus), X50V3(L) - OMNINAS: KS10 Compatible to the Shuttle Edge Series: EN01J3, EN01J4, EN01E, EN01B |
Design
| Produktens färg | Svart |
| Kylning typ | Passiv |
Miljökrav
| Temperatur vid drift | 5 - 35 ° C |
| Intervall för relativ operativ luftfuktighet | 10 - 90% |
Certifikat
| Certifiering | CE, WEEE |
Vikt & dimension
| Bredd | 127 mm |
| Djup | 51 mm |
| Höjd | 3,05 mm |
| Vikt | 310 g |
Förpackningens innehåll
| Kabel inkluderad | AC |
| Antal per förpackning | 1 styck |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85044083 |
| Ursprungsland | Kina |