Produktnummer: CC250-100W-E
EAN: 5744000518244
Artikelnummer: F25070529
UPSTRÖM ËSSENTIALS
UPSTRÖM ËSSENTIALS
Tillverkare: UPSTRÖM
Produktnummer: CC250-100W-E
EAN: 5744000518244
Artikelnummer: F25070529
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(410,40 exkl. moms)
(410,40 exkl. moms)
Tillverkare: UPSTRÖM
Produktnummer: CC250-100W-E
UPSTRÖM ËSSENTIALS - USB typ C-kabel
Med en 24 pin USB-C till 24 pin USB-C design kan du vara säker på att din enhet laddas snabbt och effektivt varje gång. Slipp krångliga kontakter och misslyckade anslutningar - denna kabel är enkel att använda och pålitlig.
Egenskaper
USB-version USB 2.0
Anslutning 1 USB C
Anslutning 2 USB C
Typ, kontakt 1 Hankoppling
Typ, kontakt 2 Hankoppling
Anslutning 1, formfaktor Rak
Anslutning 2, formfaktor Rak
Ytterhöljets material Återvunna termoplastiska elastomerer (rTPE)
Maximal överföringshastighet 0,48 Gbit/s
Produktens färg Vit
Typ av kabel Rund kabel
Snabb laddning Ja
USB-strömleverans Ja
USB-strömförsörjning upp till 100 W
Vikt & dimension
Kabellängd 2,5 m
Bredd 250 mm
Djup 6 mm
Höjd 10 mm
Vikt 62 g
Förpackning
Förpackningstyp Upphängbar förpackning
Förpackningens bredd 70 mm
Låddjup 40 mm
Förpackningens höjd 130 mm
Vikt inkl. förpackning 76,8 g
Förpackningens taravikt 11,8 g
Förpackningens innehåll
Antal per förpackning Ja
Hållbarhet
Certifikat
Certifikat för överensstämmelse CE
Certifiering ISO14001, ISO9001, BSCI, PAS2060, RCS 2.0
Logistikdata
Lager per lastpall 5 styck
Produkter per lastpall 2000 styck
Tara leveranskartong 300 g
Harmonized System (HS)-kod 8544421900
Ursprungsland Kina
Övrigt
Inre kartongmått (B x D x H) 215 x 365 x 150 mm