3M
sekretessfilter till bärbar dator - ljus skärm, 16:9
Design
| Maximal skärmstorlek | 13.3" |
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Skärmstorled (H x B) | 294 x 166 mm |
| Diagonal skärmstorlek | 33.7 cm |
| Vändbar | Matt-till-Glatt |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd |
| Skärmtyper som stöds | LCD/CRT |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Begränsar betraktningsvinkel | 60° |
| Appliceras utan bubblor | Ja |
| Ljustransmission | 85% |
| Ytskikt | Glansig/Matt |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Ursprungsland | USA |
| Blåljusfilter | Ja |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Installationssätt | Uppfällbart fäste + Fästremsa |
| Lätt att applicera | Ja |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 294 mm |
| Höjd | 166 mm |
| Bredd (imperial) | 11.5" |
| Höjd (imperial) | 6.5" |
| Vikt | 26 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 330 mm |
| Låddjup | 241 mm |
| Förpackningens höjd | 4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 144 g |
Övrigt
| Antireflekterande | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | (TAA) Trade Agreements Act |
Logistikdata
| Lastpallens nettodjup | 1219 mm |
| Pallens nettovikt | 62.05 kg |
| Lastpallens nettohöjd | 1219 mm |
| Lastpallens nettobredd | 1067 mm |
| Lastpallens totalbredd | 1067 mm |
| Lastpallens totallängd | 1219 mm |
| Lastpallens totalhöjd | 1219 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 444.97 kg |
| Fraktkartongens bredd | 252 mm |
| Fraktkartongens längd | 341 mm |
| Fraktkartongens höjd | 30 mm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 893 g |
| Fraktkartongens nettovikt | 129 g |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 50638060338532 |