3M
sekretessfilter till bärbar dator - ljus skärm
Design
| Maximal skärmstorlek | 14" |
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Skärmstorled (H x B) | 302 x 189 mm |
| Diagonal skärmstorlek | 35.5 cm |
| Vändbar | Matt-till-Glatt |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd |
| Skärmtyper som stöds | LCD/CRT |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Reptålig |
| Begränsar betraktningsvinkel | 60° |
| Ytskikt | Glansig/Matt |
| Blåljusfilter | Ja |
| Installationssätt | Uppfällbart fäste + Fästremsa |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Ursprungsland | USA |
| Lätt att applicera | Ja |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Skärmformat | Standard |
| Ljustransmission | 85% |
| Lätt att rengöra | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 302 mm |
| Höjd | 189 mm |
| Bredd (imperial) | 11.8" |
| Höjd (imperial) | 7.4" |
| Vikt | 30 kg |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 330 mm |
| Låddjup | 241 mm |
| Förpackningens höjd | 4 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 123 g |
Övrigt
| Antireflekterande | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | (TAA) Trade Agreements Act |
Logistikdata
| Lastpallens nettohöjd | 1219 mm |
| Lastpallens nettobredd | 1067 mm |
| Pallens nettovikt | 84.59 kg |
| Lastpallens nettodjup | 1219 mm |
| Lastpallens totalbredd | 1067 mm |
| Lastpallens totallängd | 1219 mm |
| Lastpallens totalhöjd | 1219 mm |
| Lastpallens bruttovikt | 435.45 kg |
| Fraktkartongens bredd | 252 mm |
| Fraktkartongens längd | 341 mm |
| Fraktkartongens höjd | 30 mm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 749 g |
| Fraktkartongens nettovikt | 151 g |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 50638060338419 |