Produktnummer: MBXLE-BA0225
EAN: 5704174285526
Artikelnummer: F21877498
CoreParts
CoreParts
Tillverkare: CoreParts
Produktnummer: MBXLE-BA0225
EAN: 5704174285526
Artikelnummer: F21877498
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(992,00 exkl. moms)
(992,00 exkl. moms)
Tillverkare: CoreParts
Produktnummer: MBXLE-BA0225
Kräftfullt batteri för din bärbara dator - CoreParts
Byt till CoreParts batteri idag och förläng livslängden och prestanda på din bärbara dator!
Egenskaper
Modell Batteri
Brand kompatibilitet Lenovo
Kompatibilitet Legion Y530, Legion Y7000, Legion Y730
Produktens färg Svart
Batteri
Batteriteknik Litium-Ion (Li-Ion)
Batterikapacitet (wattimmar) 50 wh
Batterikapacitet 4400 mAh
Batterispänning 11,55 V
Vikt & dimension
Bredd 119 mm
Djup 8 mm
Höjd 225 mm
Vikt 230 g
Förpackning
Förpackningens bredd 163 mm
Låddjup 30 mm
Förpackningens höjd 260 mm