Produktnummer: MBXLE-BA0257
EAN: 5704174372530
Artikelnummer: F23194434
CoreParts
CoreParts
Tillverkare: CoreParts
Produktnummer: MBXLE-BA0257
EAN: 5704174372530
Artikelnummer: F23194434
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(649,60 exkl. moms)
(649,60 exkl. moms)
Tillverkare: CoreParts
Produktnummer: MBXLE-BA0257
Öka datorns livslängd och prestanda med CoreParts batteri till bärbar dator.
Egenskaper
Modell Batteri
Brand kompatibilitet Lenovo
Produktens färg Svart
Batteri
Batteriteknik Litium Polymer (LiPo)
Batterikapacitet 4250 mAh
Batterikapacitet (wattimmar) 48,96 wh
Batterispänning 11,52 V
Vikt & dimension
Bredd 100 mm
Djup 6 mm
Höjd 257 mm
Vikt 200 g
Förpackning
Förpackningens bredd 243 mm
Låddjup 30 mm
Förpackningens höjd 365 mm