DELTACO
fodral för bärbar dator - återvunnet
Egenskaper
| Ytfärg | Monokromatiskt |
| Maximal skärmstorlek | 35,6 cm (14") |
| Ärendetyp | Överdrag |
| Material | Polyester |
| Produktens huvudfärg | Svart |
| Integrerade fack | Ja |
| Antal fack | Ja |
| Brand kompatibilitet | Varje varumärke |
| Fickor | Dokumentficka |
| Främre sidoficka | Ja |
| Utvändiga fickor | Framficka |
| Antal främre sidofickor | Ja |
| Bärhandtag | Ja |
| Axelrem | Ja |
| Löstagbar axelrem | Ja |
| Skyddsfunktioner | Stötsäker, Reptålig |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Ursprungsland | Kina |
| Antal | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 355 mm |
| Djup | 20 mm |
| Höjd | 258 mm |
| Vikt | 262 g |
| Volym | 2 l |
| Förpackningens bredd | 360 mm |
| Låddjup | 20 mm |
| Förpackningens höjd | 260 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 265 g |
Tekniska detaljer
| Garantiperiod | 5 År |
Logistikdata
| Varukod | 4202129190 |
| Tullens varukod, tulltaxa (TARIC) | 4202129190 |
| Antal per förpackning | Ja |
| Ytterförpackningens bredd | 360 mm |
| Ytterförpackningens längd | 20 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 430 mm |
| Ytterförpackningens bruttovikt | 6,2 kg |
| Produkter per ytterförpackning | 20 styck |