DICOTA
sekretessfilter till bärbar dator
Design
| Maximal skärmstorlek | 14" |
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Material | Polyetentereftalat (PET) |
| Produktens färg | Svart |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Avskildhet |
| Skärmtyper som stöds | LCD |
| Skyddsfunktioner | Reptålig |
| Begränsar betraktningsvinkel | 30° |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Skyddar mot fingeravtryck | Ja |
| Reducerar blått ljus upp till | 43% |
| Blåljusfilter | Ja |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Brand kompatibilitet | HP |
| Kompatibilitet | Elitebook x360 1040 G7/G8 |
Vikt & dimension
| Bredd | 315 mm |
| Höjd | 191.5 mm |
| Vikt | 40 kg |
Övrigt
| Garantiperiod | 2 År |
Logistikdata
| Antal per förpackning | 1 styck |