DICOTA
sekretessfilter till bärbar dator
Design
| Maximal skärmstorlek | 10" |
| Lämplig för | Surfplatta |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Diagonal skärmstorlek | 25 cm |
| Skärmfiltrets färg | Svart |
| Material | Polyetentereftalat (PET) |
| Produktens färg | Svart |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Anti-blue, Anti-fingerprint, Antireflekterande, Avskildhet |
| Skyddsfunktioner | Reptålig |
| Begränsar betraktningsvinkel | -30 - 30° |
| Rengöringsduk | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Ytskikt | Glansig/Matt |
| Installationssätt | Magnetisk |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Skyddar mot fingeravtryck | Ja |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Lätt att applicera | Ja |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Reducerar blått ljus upp till | 43% |
| Blåljusfilter | Ja |
| Brand kompatibilitet | Microsoft |
| Kompatibilitet | Surface Go / Go 2 / Go 3 |
Vikt & dimension
| Bredd | 242 mm |
| Höjd | 172 mm |
| Djup | 2 mm |
| Vikt | 17 kg |
Övrigt
| Antireflekterande | Ja |
Logistikdata
| Antal per förpackning | 1 styck |