DICOTA
sekretessfilter till bärbar dator - universell (16:10), sidmonterad
Design
| Maximal skärmstorlek | 14.1" |
| Lämplig för | Bärbar dator |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Skärmfiltrets färg | Svart |
| Material | Polyetentereftalat (PET) |
| Produktens färg | Svart |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Avskildhet |
| Skärmtyper som stöds | LCD |
| Bildförhållande | 16:10 |
| Skyddsfunktioner | Reptålig |
| Begränsar betraktningsvinkel | 30° |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Skyddar mot fingeravtryck | Ja |
| Blåljusfilter | Ja |
| Reducerar blått ljus upp till | 43% |
| Brand kompatibilitet | Universal |
Vikt & dimension
| Bredd | 304 mm |
| Höjd | 190 mm |
| Vikt | 20 kg |
Övrigt
| Garantiperiod | 2 År |
Logistikdata
| Antal per förpackning | 1 styck |