DICOTA
skärmsekretessfilter för surfplatta
Design
| Maximal skärmstorlek | 32,8 cm (12.9") |
| Lämplig för | Surfplatta |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Material | Polyetentereftalat (PET) |
| Produktens färg | Svart |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Anti-blue, Anti-fingerprint, Antireflekterande, Avskildhet |
| Hårdhet | 3H |
| Skyddsfunktioner | Reptålig |
| Begränsar betraktningsvinkel | -30 - 30° |
| Appliceras utan bubblor | Ja |
| Skyddar mot fingeravtryck | Ja |
| Blåljusfilter | Ja |
| Ljustransmission | 68% |
| Ytskikt | Glansig/Matt |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Reducerar blått ljus upp till | 43% |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Ursprungsland | Tyskland |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Kompatibilitet | iPad Pro (Gen. 3-6) 12.9 |
Vikt & dimension
| Bredd | 173,5 mm |
| Höjd | 245,7 mm |
| Vikt | 100 g |
Övrigt
| Antireflekterande | Ja |
Logistikdata
| Antal per förpackning | Ja |