Hama Terra 39,6 cm (15.6") Mappe Grå
Egenskaper
| Ytfärg | Bild |
| Maximal skärmstorlek | 39,6 cm (15.6") |
| Ärendetyp | Portfölj |
| Produktens huvudfärg | Grå |
| Fack för surfplatta | Ja |
| Brand kompatibilitet | Varje varumärke |
| Främre sidoficka | Ja |
| Antal främre sidofickor | Ja |
| Bärhandtag | Ja |
| Löstagbar axelrem | Ja |
| Axelrem | Ja |
| Skyddsfunktioner | Smutsavvisande, Reptålig, Vattentålig |
| Återvinningsbara material använda i tillverkningen | Återvunnen polyester |
| Total mängd återvinningsbara material använda i tillverkningen | 100% |
| Förslutningstyp | Dragkedja |
| Antal | Ja |
Vikt & dimension
| Bredd | 430 mm |
| Djup | 70 mm |
| Höjd | 320 mm |
| Vikt | 435 g |
| Mått på fack för bärbar dator (B x D x H) | 400 x 50 x 280 mm |
| Förpackningens bredd | 430 mm |
| Låddjup | 320 mm |
| Förpackningens höjd | 65 mm |
Övrigt
| Förpackningens vikt | 609 kg |