XM008
Egenskaper
| Ändamål | Bärbar dator |
| Nätaggregatstyp | inomhus |
| Spänning | 100-240 V |
| Ingångsfrekvens | 50/60 hz |
| Uteffekt | 75 W |
| Utgångsspänning | 20 V |
| Effektivitet | 87% |
| Justerbar utspänning | Ja |
| Kompletterande strömkontakter | 11 |
| Löstagbara strömkontakter | Ja |
| Effekt skyddsfunktioner | Överspänning, Överspänning, Överhettning, Kortslutning |
Design
| Produktens färg | Svart |
Vikt & dimension
| Bredd | 124,8 mm |
| Djup | 50 mm |
| Höjd | 31,5 mm |
| Vikt | 280 g |
Logistikdata
| Harmonized System (HS)-kod | 85044095 |