Ydmyg rumvisning.
Egenskaper
| Ändamål | Meeting room display |
| Nätaggregatstyp | inomhus |
| Effekt strömtyp | AC-till-DC |
| Spänning | 100-240 V |
| Maximal inmatningsspänning | 240 V |
| Ingångsfrekvens | 50/60 hz |
| Utgångsspänning | 12 V |
| Uteffekt | 24 W; 2 A |
| Kompatibilitet | Humly Room Display, Evoko Liso |
Design
| Produktens färg | Svart |
| Lämplig för utomhusbruk | Nej |
| Lämplig för inomhusbruk | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 115 mm |
| Låddjup | 115 mm |
| Förpackningens höjd | 55 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 185 g |
| Förpackningstyp | Låda |
Förpackningens innehåll
| Antal per förpackning | 1 styck |
Logistikdata
| Antal per låda | 1 styck |
| Harmonized System (HS)-kod | 85044090 |