Produktnummer: AD5S480032G-S
EAN: 4711085936622
Artikelnummer: F22662449
ADATA &#45 32GB &#45 DDR5 RAM &#45 2400MHz
Tillverkare: ADATA
Produktnummer: AD5S480032G-S
EAN: 4711085936622
Artikelnummer: F22662449
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(4.324,80 exkl. moms)
(4.324,80 exkl. moms)
Tillverkare: ADATA
Produktnummer: AD5S480032G-S
Upgradera datorn med DDR5-modul: Öka hastigheten med 4800 MHz
Tänk dig att ha en dator med en otrolig hastighet! Det är möjligt med vår DDR5-modul med SO DIMM 262-PIN. Det är vad du behöver för att öka hastigheten på datorn. DDR5-modulen har en hastighet på 4800 MHz / PC5-38400, så du kan vara säker på att allt kommer att gå snabbare. Det är inte buffrat, så du behöver inte oroa dig för lagring eller fördröjning.
Beställ nu och upplev enastående prestanda!
Egenskaper
On-Die ECC Ja
CAS-latens 40
Internminne 32 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 32 GB
Typ av internminne DDR5
Minne klockhastighet 4800 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 262-pin SO-DIMM
Minnesspänning 1.1 V