Produktnummer: AD5S560016G-S
EAN: 4711085941107
Artikelnummer: F24763709
ADATA &#45 16GB &#45 DDR5 RAM &#45 2800MHz
Tillverkare: ADATA
Produktnummer: AD5S560016G-S
EAN: 4711085941107
Artikelnummer: F24763709
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.715,20 exkl. moms)
(2.715,20 exkl. moms)
Tillverkare: ADATA
Produktnummer: AD5S560016G-S
Slut på frustration - välj Lager Linden och upplev skillnaden själv!
Egenskaper
On-Die ECC Ja
CAS-latens 46
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 16 GB
Typ av internminne DDR5
Minne klockhastighet 5600 MHz
Komponent för PC
Minnets formfaktor 262-pin SO-DIMM
ECC Ja
Minnesspänning 1.1 V
Modulkonfiguration 2048M x 8
Miljökrav
Temperatur vid drift 0 - 85 ° C
Vikt & dimension
Bredd 55 mm
Djup 170 mm
Höjd 9 mm
Vikt 10.11 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 300 mm
Låddjup 340 mm
Förpackningens höjd 212 mm