Produktnummer: AD4S320016G22-SGN
EAN: 4711085931481
Artikelnummer: F21764210
ADATA Premier Series &#45 16GB &#45 DDR4 RAM &#45 1600MHz
Tillverkare: ADATA
EAN: 4711085931481
Artikelnummer: F21764210
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.433,60 exkl. moms)
(1.433,60 exkl. moms)
Tillverkare: ADATA
Högfunktionell ADATA Premier-serie DDR4-modul – 16 GB, 3200 MHz – idealisk för sömlös datanavigering
Din sökning efter en högpresterande DDR4-modul som tillfredsställer behoven hos din moderna bärbara dator eller annan liknande enhet, leder till ADATA Premier-serien, som erbjuder upp till 16 GB kapacitet, 3200 MHz hastighet och obegränsad, smidig prestanda.
Kortare laddningstider, snabbare dataöverföring och jämn funktion är bara några av de fördelar som du kommer att uppleva när du installerar ADATA Premier-serien DDR4 modul. Dess höga hastighet på 3200 MHz / PC4-25600 minskar förseningar och inkonsekvens som orsakas av fördröjning., för en smidigare navigering.
Beställ din ADATA Premier-serie DDR4 modul nu!
Egenskaper
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 16 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 3200 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 260-pin SO-DIMM
Minnesspänning 1.2 V