Produktnummer: CMSO16GX4M2A2133C15
EAN: 843591068161
Artikelnummer: 888012
CORSAIR Value Select &#45 16GB:2x8GB &#45 DDR4 RAM &#45 2133MHz
Tillverkare: Corsair
EAN: 843591068161
Artikelnummer: 888012
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(2.142,40 exkl. moms)
(2.142,40 exkl. moms)
Tillverkare: Corsair
CORSAIR Value Select - DDR4 - sats - 16 GB: 2 x 8 GB - SO DIMM 260-pin - 2133 MHz / PC4-17000
Öka din dators prestanda med denna högpresterande Corsair Value Select DDR4 RAM. Det är kompatibelt med majoriteten av bärbara datorer och ger en minneskapacitet på 16 GB (2 x 8 GB). Takten på 2133 MHz möjliggör smidigt multitasking och underlättar höga prestandakrävande uppgifter.
Beställ ditt Corsair Value Select DDR4-minne idag och förbättra din dators prestanda!
Egenskaper
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
CAS-latens 15
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 2 x 8 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 2133 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 260-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minnesspänning 1.2 V
Ursprungsland Kina
Vikt & dimension
Bredd 69,6 mm
Höjd 30 mm