Produktnummer: CMSO4GX3M1A1600C11
EAN: 0843591032964
Artikelnummer: 476633
CORSAIR Value Select &#45 4GB &#45 DDR3 RAM &#45 1600MHz
Tillverkare: Corsair
EAN: 0843591032964
Artikelnummer: 476633
Ej i lager, förväntad leverans vid beställning 21/05-2026
(3.504,80 exkl. moms)
(3.504,80 exkl. moms)
Tillverkare: Corsair
Öka datorns prestanda med CORSAIR Value Select DDR3-modul 4GB
CORSAIR Value Select DDR3-modul 4GB är den perfekta uppgraderingen för att öka din dators prestanda. Med en hastighet på 1600 MHz / PC3-12800 får du snabbare överföring av data vilket förbättrar både datorns hastighet och responsivitet. SO DIMM 204-pin-modulen är enkel att installera och fungerar med de flesta bärbara datorer.
Öka prestandan på din dator med CORSAIR Value Select DDR3-modul 4GB - Beställ nu!
Egenskaper
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
CAS-latens 11
Internminne 4 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 4 GB
Typ av internminne DDR3
Minne klockhastighet 1600 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 204-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minnesspänning 1.5 V
Vikt & dimension
Bredd 67,6 mm
Höjd 30 mm
Vikt 8 g
Förpackning
Vikt inkl. förpackning 20 g
Logistikdata
Harmonized System (HS)-kod 84733020
Övrigt
Förpackningsstorlek (B x D x H) 127 x 127 x 5 mm