Produktnummer: CMSX16GX4M1A2666C18
EAN: 843591077187
Artikelnummer: F11568679
CORSAIR Vengeance &#45 16GB &#45 DDR4 RAM &#45 2666MHz
Tillverkare: Corsair
EAN: 843591077187
Artikelnummer: F11568679
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.586,40 exkl. moms)
(1.586,40 exkl. moms)
Tillverkare: Corsair
Optimera ditt system med CORSAIR Vengeance DDR4 - 16 GB-brik
Denna högpresterande DDR4-brik från CORSAIR Vengeance ger ditt system ett rejält lyft! Med en imponerande kapacitet på 16 GB och en klockfrekvens på 2666 MHz ger denna SO DIMM 260-pin-modul otrolig prestanda för dina datorspel och andra krävande applikationer.
Köp din modul idag och ge ditt system den prestandan du förtjänar!
Egenskaper
CAS-latens 18
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 16 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 2666 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 260-pin SO-DIMM
Minnesspänning 1.2 V
Ursprungsland Kina
Vikt & dimension
Bredd 69.6 mm
Höjd 30 mm