Produktnummer: CMSX16GX5M2A4800C40
EAN: 0840006662006
Artikelnummer: F22709480
CORSAIR Vengeance &#45 16GB+2x8GB &#45 DDR5 RAM &#45 4800MHz
Tillverkare: Corsair
EAN: 0840006662006
Artikelnummer: F22709480
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.498,40 exkl. moms)
(2.498,40 exkl. moms)
Tillverkare: Corsair
CORSAIR Vengeance – Öka din datorprestanda med DDR5-minne
Med en hastighet på upp till 4800 MHz / PC5-38400 är CORSAIR Vengeance en pålitlig och snabb prestandaförbättring som hjälper din dator att arbeta hårdare och smartare.
Köp CORSAIR Vengeance DDR5-sats idag och ge din dator den kraft den behöver!
Egenskaper
CAS-latens 40
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 2 x 8 GB
Typ av internminne DDR5
Minne klockhastighet 4800 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 262-pin SO-DIMM
ECC Ja
Minnesspänning 1.1 V
SPD-spänning 1.1 V
SPD-latens 40
SPD-hastighet 4800 MHz
Ursprungsland Taiwan
Kompatibla produkter Alienware x17 R2 Gaming Laptop, Alienware m15 R7 Gaming Laptop, Dell G15 Gaming Laptop, MSI Raider GE66 12UH Gaming Laptop, MSI Raider GE66 12UHS Gaming Laptop, MSI Raider GE66 12UGS, MSI Stealth GS66 - 12U, MSI Stealth GS66 - 12UG, MSI Stealth GS66 - 12UG