Produktnummer: F3-1600C11S-8GSL
EAN: 4711148591744
Artikelnummer: F589648
G.Skill &#45 8GB &#45 DDR3L RAM &#45 1600MHz
Tillverkare: G.Skill
EAN: 4711148591744
Artikelnummer: F589648
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.577,60 exkl. moms)
(1.577,60 exkl. moms)
Tillverkare: G.Skill
Öka din datorprestanda med G.Skill DDR3L 8 GB SO-DIMM 204-PIN modul
Denna DDR3L SO-DIMM modul från G.Skill är en högpresterande och kostnadseffektiv uppgradering för din bärbara dator eller Mini-PC. Med en kapacitet på 8 GB och 1600 MHz frekvens får du en extremt snabb dator, redo för multitasking och kraftfulla applikationer.
Beställ nu och ge din dator en uppgradering i prestanda!
Egenskaper
CAS-latens 11
Internminne 8 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 8 GB
Typ av internminne DDR3
Minne klockhastighet 1600 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 204-pin SO-DIMM
Minneskanaler Enkel kanal
Minnesspänning 1.35 V
Vikt & dimension
Bredd 67,6 mm
Höjd 30 mm