G.Skill Ripjaws F3-1600C9S-4GRSL - 4GB - DDR3L RAM - 1600MHz
SO DIMM 204-pin - Icke ECC - CL9
Tillverkare: G.Skill
Produktnummer: F3-1600C9S-4GRSL
EAN: 4711148599986
Artikelnummer: F157229
G.Skill Ripjaws F3-1600C9S-4GRSL &#45 4GB &#45 DDR3L RAM &#45 1600MHz
Tillverkare: G.Skill
EAN: 4711148599986
Artikelnummer: F157229
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(668,00 exkl. moms)
(668,00 exkl. moms)
Optimera datorns prestanda med 4 GB DDR3L RAM-minne från G.Skill Ripjaws
G.Skill Ripjaws F3-1600C9S-4GRSL är den perfekta uppgraderingen för att boosta din dators prestanda. Med 4 GB DDR3L RAM-minne och en hastighet på 1600 MHz / PC3-12800, kommer din dator att köra snabbare och smidigare än någonsin.
Uppgradera din dators prestanda redan idag!
Egenskaper
CAS-latens 9
Internminne 4 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 4 GB
Typ av internminne DDR3
Minne klockhastighet 1600 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 204-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minneskanaler Enkel kanal
Minnesspänning 1.35 V
Vikt & dimension
Bredd 67,6 mm
Höjd 30 mm