Produktnummer: F4-2666C19S-16GRS
EAN: 4713294220868
Artikelnummer: F18120858
G.Skill Ripjaws &#45 16GB &#45 DDR4 RAM &#45 1333MHz
Tillverkare: G.Skill
EAN: 4713294220868
Artikelnummer: F18120858
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.775,20 exkl. moms)
(1.775,20 exkl. moms)
Tillverkare: G.Skill
G.Skill Ripjaws - DDR4 - Modul - 16 GB - SO DIMM 260-PIN - Optimerad för snabbare prestanda!
G.Skill Ripjaws 16 GB DDR4 SO DIMM 260-PIN-modulen har en hastighet på 2666 MHz/PC4-21300 som är optimerad för högre prestanda i ditt system. Det är en idealisk uppgradering om du vill få mer kraft och hastighet för att hantera krävande applikationer och multitasking.
Egenskaper
CAS-latens 19
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 16 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 2666 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 260-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minneskanaler Enkel kanal
Minnesspänning 1.2 V