Produktnummer: FA-1600C11S-8GSQ
EAN: 848354009399
Artikelnummer: 656306
G.Skill SQ Series &#45 8GB &#45 DDR3 RAM &#45 1600MHz
Tillverkare: G.Skill
EAN: 848354009399
Artikelnummer: 656306
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.144,00 exkl. moms)
(1.144,00 exkl. moms)
Tillverkare: G.Skill
G.Skill SQ Series - Uppgradera din dator med kraftfull DDR3 RAM!
Med en klockhastighet på 1600MHz får du enastående prestanda och responsivitet för att hantera alla dina arbetsuppgifter och gamingbehov.
Egenskaper
CAS-latens 11
Internminne 8 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 8 GB
Typ av internminne DDR3
Minne klockhastighet 1600 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 204-pin SO-DIMM
ECC Nej
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
Minnesspänning 1.5 V
Vikt & dimension
Bredd 67,6 mm
Höjd 30 mm