Produktnummer: LD4AS008G-B3200GSST
EAN: 0843367123766
Artikelnummer: F21991671
Lexar &#45 8GB &#45 DDR4 RAM &#45 3200MHz
Tillverkare: Lexar
EAN: 0843367123766
Artikelnummer: F21991671
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(966,40 exkl. moms)
(966,40 exkl. moms)
Tillverkare: Lexar
Öka din datorprestanda med Lexar DDR4 SO-DIMM modul - 8 GB
Lexar DDR4 SO-DIMM modul - 8 GB har 3200 MHz / PC4-25600 hastighet som underlättar snabb dataöverföring. Du kan utföra flera uppgifter samtidigt utan problem, vilket sparar din tid och ökar effektiviteten på ditt arbete. Med en kapacitet på 8 GB behöver du inte oroa dig för underdimensionerade minneskrav, och med en SO DIMM 260-PIN formfaktor kan den anslutas till en mängd olika datorer med olika krav. På så sätt kan du koncentrera dig på det som är viktigast - ditt arbete - utan att behöva oroa dig för prestandaproblem.
Investera i din dators prestanda idag!
Egenskaper
CAS-latens 22
Internminne 8 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 8 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 3200 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 260-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minnesspänning 1.2 V
Miljökrav
Temperatur vid drift -20 - 85 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -55 - 100 ° C
Vikt & dimension
Bredd 69,6 mm
Djup 30 mm