Produktnummer: LD4AS016G-B3200GSST
EAN: 843367123773
Artikelnummer: F21974442
Lexar &#45 16GB &#45 DDR4 RAM &#45 3200MHz
Tillverkare: Lexar
EAN: 843367123773
Artikelnummer: F21974442
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(1.577,60 exkl. moms)
(1.577,60 exkl. moms)
Tillverkare: Lexar
Öka prestandan på din dator med Lexar DDR4 modul på 16 GB
Denna högpresterande SO DIMM 260-PIN-modul har en hastighet på 3200 MHz / PC4-25600, vilket gör den till det perfekta valet för spel och avancerad bildredigering. Kapaciteten på 16 GB räcker gott och väl för alla dina behov.
Investera i Lexar DDR4 modul på 16 GB idag och öka prestandan på din dator betydligt!
Uppgradera din dator med Lexar DDR4 modul på 16 GB redan idag!
Egenskaper
CAS-latens 22
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 16 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 3200 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 260-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minnesspänning 1.2 V
Miljökrav
Temperatur vid drift -20 - 85 ° C
Temperaturintervall (förvaring) -55 - 100 ° C
Vikt & dimension
Bredd 69,6 mm
Djup 30 mm