Produktnummer: PSD416G32002S
Artikelnummer: F21376760
Patriot Signature Line &#45 16GB &#45 DDR4 RAM &#45 3200MHz
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD416G32002S
Artikelnummer: F21376760
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(1.608,80 exkl. moms)
(1.608,80 exkl. moms)
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD416G32002S
Uppgradera din dator med Patriot Signature Line RAM-minne! Höj din prestanda och accelerera din dators hastighet med detta pålitliga och kraftfulla 16GB DDR4 RAM-minne med en imponerande klockhastighet på 3200MHz. Den kompakta SO DIMM 260-pin designen gör det enkelt att installera och passar perfekt i bärbara datorer eller små formfaktor-PC:er.
Egenskaper
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
CAS-latens 22
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 16 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 3200 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 260-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minne rankning 2
Minnesspänning 1.2 V
Vikt & dimension
Bredd 69 mm
Djup 30 mm
Höjd 30 mm
Vikt 9 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 53 mm
Låddjup 16 mm
Förpackningens höjd 168 mm