Produktnummer: PSD432G32002S
Artikelnummer: F21473574
Patriot Signature Line &#45 32GB &#45 DDR4 RAM &#45 1600MHz
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD432G32002S
Artikelnummer: F21473574
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.639,20 exkl. moms)
(2.639,20 exkl. moms)
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD432G32002S
Patriot Signature Line - DDR4 - Modul - 32 GB - SO DIMM 260-PIN - 3200 MHz - Ej buffert
Denna högpresterande Patriot Signature Line modul på 32 GB är en perfekt uppgradering för din laptop eller annan kompatibel enhet. Med en SO DIMM 260-PIN konstruktion är denna modul lätt att installera och erbjuder hastigheter på upp till 3200 MHz som effektivt ökar prestandan och produktiviteten.
Uppgradera prestandan för din enhet idag med Patriot Signature Line modulen!
Egenskaper
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
CAS-latens 22
Internminne 32 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 32 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 3200 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 260-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minne rankning 2
Minnesspänning 1.2 V
Windows-operativsystem som stöds Ja
Mac-operativsystem som stöds Ja
Linux operativsystem som stöds Ja
Vikt & dimension
Bredd 69 mm
Djup 3 mm
Höjd 30 mm
Vikt 9 g
Förpackning
Förpackningens bredd 53 mm
Låddjup 16 mm
Förpackningens höjd 168 mm