Produktnummer: PSD48G320081S
EAN: 814914027196
Artikelnummer: F21471927
Patriot Signature Line &#45 8GB &#45 DDR4 RAM &#45 3200MHz
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD48G320081S
EAN: 814914027196
Artikelnummer: F21471927
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(920,00 exkl. moms)
(920,00 exkl. moms)
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD48G320081S
Uppgradera din dator med Patriot Signature Line DDR4 8 GB SO DIMM-modul
Skräddarsy din upplevelse för arbete eller spel genom att uppgradera din dator med Patriot Signature Line DDR4-modulen. Med en kapacitet på 8 GB och en hastighet på 3200 MHz är denna modul en utmärkt lösning för att öka systemets prestanda och hantera de mest krävande arbets- eller spelsituationerna.
Förbättra ditt system eller ge din bärbara dator prestandauppdatering den förtjänar med den här högkvalitativa Patriot Signature Line DDR4 8 GB SO DIMM-modulen. Med en hög hastighet på 3200 MHz och kapacitet på 8 GB kommer din dator att fungera snabbare och smidigare än någonsin tidigare.
Köp nu och förbättra din systemets prestanda med Patriot Signature Line DDR4-modulen
Egenskaper
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
CAS-latens 22
Internminne 8 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 8 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 3200 MHz
ECC Nej
Minne rankning Ja
Minnesspänning 1.2 V
Windows-operativsystem som stöds Ja
Mac-operativsystem som stöds Ja
Linux operativsystem som stöds Ja
Vikt & dimension
Bredd 69 mm
Djup 3 mm
Höjd 30 mm
Vikt 9 g
Förpackning
Förpackningens bredd 53 mm
Låddjup 16 mm
Förpackningens höjd 168 mm