Produktnummer: PSD516G480081S
EAN: 814914029480
Artikelnummer: F23359904
Patriot Signature Line &#45 16GB &#45 DDR5 RAM &#45 4800MHz
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD516G480081S
EAN: 814914029480
Artikelnummer: F23359904
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.512,00 exkl. moms)
(2.512,00 exkl. moms)
Tillverkare: Patriot Memory
Produktnummer: PSD516G480081S
Kraftfull och snabb! Uppgradera din dator med Patriot Memory Signature PSD516G480081S minnesmodul och njut av överlägsen prestanda och hastighet. Med en imponerande kapacitet på 16 GB och en DDR5 teknologi med en klockfrekvens på 4800 MHz, kommer denna minnesmodul att revolutionera din datorupplevelse.
DDR5 teknologin tar din dator till en ny nivå av hastighet och effektivitet. Du kommer att få blixtsnabba laddningstider, snabbare överföringshastigheter och smidig multitasking. Tack vare den imponerande klockfrekvensen på 4800 MHz kommer du aldrig att behöva vänta länge på att dina applikationer ska starta, filer ska överföras eller spel ska laddas.
Egenskaper
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
On-Die ECC Ja
CAS-latens 40
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 16 GB
Typ av internminne DDR5
Minne klockhastighet 4800 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 262-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minnesspänning 1.1 V
SPD-profil Ja
Certifiering RoHS
Vikt & dimension
Bredd 69 mm
Djup 3 mm
Höjd 30 mm
Vikt 9.5 kg
Förpackning
Förpackningens bredd 53 mm
Låddjup 16 mm
Förpackningens höjd 168 mm