Produktnummer: D4ECSO-2666-16G
EAN: 4711174723676
Artikelnummer: F19202062
Synology &#45 16GB &#45 DDR4 RAM &#45 1333MHz
Tillverkare: Synology
Produktnummer: D4ECSO-2666-16G
EAN: 4711174723676
Artikelnummer: F19202062
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(9.240,80 exkl. moms)
(9.240,80 exkl. moms)
Tillverkare: Synology
Produktnummer: D4ECSO-2666-16G
Öka din Synology NAS prestanda med DDR4 16GB RAM Modul
Den här Synology DDR4 16GB RAM modulen är pålitlig och kan ge din Synology NAS en genomsnittlig överföringshastighet på upp till 2666 MHz / PC4-21300 vilket möjliggör en snabb och smidig prestanda. Minneshanteringen förbättras också avsevärt med denna modul, vilket i sin tur kommer öka prestandan för alla program och tjänster som körs på Synology NAS.
Uppgradera ditt Synology NAS idag med denna högpresterande DDR4 16GB RAM modul!
Egenskaper
Internminne 16 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 16 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 2666 MHz
Komponent för PC/server
Minnets formfaktor 260-pin SO-DIMM
ECC Ja
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
Minnesspänning 1.2 V