Produktnummer: D4NESO-2666-4G
EAN: 4711174723669
Artikelnummer: F19202053
Synology &#45 4GB &#45 DDR4 RAM &#45 1333MHz
Tillverkare: Synology
Produktnummer: D4NESO-2666-4G
EAN: 4711174723669
Artikelnummer: F19202053
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 13-14 arbetsdagar
(2.042,40 exkl. moms)
(2.042,40 exkl. moms)
Tillverkare: Synology
Produktnummer: D4NESO-2666-4G
Optimera din Synology med 4GB DDR4-minne
Få ut det mesta av din Synology med 4GB DDR4-minne SO DIMM 260-pin som utökar hastigheten och effektiviteten hos ditt system. Genom att lägga till denna modul till din Synology server, kommer du att ha tillräckligt med utrymme för fler filer och program, och minnet hoppas över långsamma laddningstider. Med en snabb hastighet av 2666 MHz / PC4-21300, kommer du att märka en dramatisk förbättring i din Synologys prestanda.
Uppgradera din Synology med 4GB DDR4-SO DIMM 260-pin nu!
Egenskaper
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
Internminne 4 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 4 GB
Typ av internminne DDR4
Minne klockhastighet 2666 MHz
Minnets formfaktor 260-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minnesspänning 1.2 V