Produktnummer: TED3L8G1600C11-S01
EAN: 0765441612877
Artikelnummer: F1564693
Team Elite &#45 8GB &#45 DDR3 RAM &#45 800MHz
Tillverkare: Team Group
EAN: 0765441612877
Artikelnummer: F1564693
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 4-9 arbetsdagar
(583,20 exkl. moms)
(583,20 exkl. moms)
Tillverkare: Team Group
Team Elite DDR3 - 8GB SO DIMM 204-PIN 1600 MHz/PC3-12800
Öka hastigheten på din bärbara dator med denna 8 GB SO DIMM 204-PIN DDR3-modul från Team Elite. Med en hastighet på 1600 MHz / PC3-12800 kommer denna modul att ge dig snabbare och effektivare prestanda. Den integrerade kretsen på modulen säkerställer en stabil och pålitlig funktion även vid tung belastning.
Uppgradera din dator med Team Elite DDR3-modul - köp den nu!
Egenskaper
Buffrad minnestyp Unregistered (unbuffered)
CAS-latens 11
Internminne 8 GB
Minneslayout (moduler x storlek) 1 x 8 GB
Typ av internminne DDR3L
Minne klockhastighet 1600 MHz
Komponent för Bärbar dator
Minnets formfaktor 204-pin SO-DIMM
ECC Nej
Minnesspänning 1.35 V