Produktnummer: BP141W1B
EAN: 0051144065394
Artikelnummer: F24815943
3M Bright Screen Privacy Filter
Tillverkare: 3M
Produktnummer: BP141W1B
EAN: 0051144065394
Artikelnummer: F24815943
I lager - leveranstid: 2-3 arbetsdagar, ved bestilling inden kl. 14.00
(780,80 exkl. moms)
(780,80 exkl. moms)
Tillverkare: 3M
Produktnummer: BP141W1B
Design
Maximal skärmstorlek 14.1"
Lämplig för Bärbar dator
Modell Privatfilter för ramlösa datorskärmar
Diagonal skärmstorlek 35.8 cm
Vändbar Matt-till-Glatt
Egenskaper
Skärmfilterfunktion Bländningsskydd
Skärmtyper som stöds LCD
Bildförhållande 16:10
Begränsar betraktningsvinkel 60°
Blåljusfilter Ja
Installationssätt Självhäftande remsa
Läge för sekretessfilter Landskap
Brand kompatibilitet Universal
Kompatibilitet for 14.1in Laptop
Vikt & dimension
Bredd 304 mm
Höjd 190 mm
Bredd (imperial) 12"
Höjd (imperial) 7.5"