3M Sekretessfilter filter för personlig integritet
24"
Design
| Maximal skärmstorlek | 61 cm (24") |
| Lämplig för | Skärm |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Skärmstorled (H x B) | 532 x 299 mm |
| Upplösning | 1920 x 1080 pixlar |
| Diagonal skärmstorlek | 60,9 cm |
| Skärmfiltrets färg | Svart |
| Produktens färg | Svart |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Bländningsskydd |
| Skärmtyper som stöds | LCD |
| Bildförhållande | 16:9 |
| Bredbild | Ja |
| Reptålig | Ja |
| Skyddsfunktioner | Dammresistent, Reptåligt |
| Begränsar betraktningsvinkel | 60° |
| Ursprungsland | USA |
| Slitstarkt skärmskydd | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Blåljusfilter | Ja |
| Skyddar mot fingeravtryck | Ja |
| Ytskikt | Glansig/Matt |
| Skärmformat | Bredbild |
| Installationssätt | Självhäftande remsa + glidande monteringsclips |
| Kompatibel med pekskärmar | Nej |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Lätt att applicera | Ja |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Kompatibilitet | MSI Optix MAG241CV; ASUS VG245H; ASUS VG248QZ; Sceptre E248W-19233R; ACER XFA240; ASUS VG248QG |
Vikt & dimension
| Bredd | 532 mm |
| Höjd | 299 mm |
| Vikt | 102 g |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 552 mm |
| Låddjup | 5 mm |
| Förpackningens höjd | 368 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 378 g |
Övrigt
| Antireflekterande | Ja |
| Certifikat för överensstämmelse | (TAA) Trade Agreements Act |
Logistikdata
| Lastpallens nettobredd | 106,7 cm |
| Produkter per lastpall (EU) | 575 styck |
| Lastpallens nettohöjd | 121,9 cm |
| Lastpallens nettodjup | 121,9 cm |
| Lastpallsvikt (EU) | 292,1 kg |
| Pallens nettovikt | 58,7 kg |
| Harmonized System (HS)-kod | 85299097 |
| Lastpallens totalbredd | 106,7 cm |
| Lastpallens totallängd | 121,9 cm |
| Lastpallens totalhöjd | 121,9 cm |
| Lastpallens bruttovikt | 292,1 kg |
| Fraktkartongens bredd | 37,9 cm |
| Fraktkartongens längd | 56,4 cm |
| Fraktkartongens höjd | 4,8 cm |
| Innerförpackningens bruttovikt | 2,4 kg |
| Fraktkartongens nettovikt | 510 g |
| Antal produkter per innerförpackning | 5 styck |
| Fraktkartongens GS1-nr (GTIN/EAN/UPC) | 50051128797186 |