Dicota Priv. Fil. 2-way magnetic Apple iPad Air/Pro lands.
Design
| Maximal skärmstorlek | 27,7 cm (10.9") |
| Lämplig för | Surfplatta |
| Modell | Privatfilter för ramlösa datorskärmar |
| Skärmfiltrets färg | Svart |
| Material | Polyetentereftalat (PET) |
| Produktens färg | Svart |
Egenskaper
| Skärmfilterfunktion | Avskildhet |
| Skyddsfunktioner | Reptålig |
| Begränsar betraktningsvinkel | - 30 - 30° |
| Blåljusfilter | Ja |
| Lätt att ta bort | Ja |
| Kompatibel med pekskärmar | Ja |
| Installationssätt | Magnetisk |
| Reducerar blått ljus upp till | 43% |
| Lätt att applicera | Ja |
| Skyddar mot fingeravtryck | Ja |
| Läge för sekretessfilter | Landskap |
| Magnetisk | Ja |
| Lätt att rengöra | Ja |
| Ytskikt | Mätt |
| Brand kompatibilitet | Apple |
| Kompatibilitet | iPad Air(Gen.4/5), iPad Pro(Gen.1-4) 10,9 |
Vikt & dimension
| Bredd | 243,9 mm |
| Höjd | 174,8 mm |
| Vikt | 30 g |
Övrigt
| Garantiperiod | 2 År |