StarTech.com Justerbart stativ för surfplatta med arm
svängbar - väggmonterbar monteringssats - justerbar arm - för surfplatta
Design
| Modell | Active-hållare |
| Mobilenhetens typ | Surfplatta/UMPC |
| Korrekt användning | inomhus |
| Material | Gjuten aluminium, Plast |
| Produktens färg | Svart |
| Orientering | Horisontell / Vertikal |
| Kompatibilitet | iPad |
| Certifiering | CE, REACH |
Multimedia
| Inbyggda högtalare | Nej |
Ergonomi
| Rotationsvinkel | 360° |
| Höjdjustering | Ja |
| Minsta skärmstorlek | 4.7" |
| Maximal skärmstorlek | 12.9" |
Strömtillförsel
| Inbyggd laddare | Nej |
Vikt & dimension
| Bredd | 160 mm |
| Djup | 160 mm |
| Höjd | 350 mm |
| Vikt | 1.4 kg |
Förpackningens innehåll
| Basplatta ingår | Ja |
| Dekorativt skydd inkluderat | Ja |
| Antal inkluderade dekorativa skydd | 1 styck |
| Monteringsplåt inkluderad | Ja |
| Skruvar medföljer | Ja |
| Antal skruvar | 2 |
| Fästen inkluderade | Ja |
| Antal medföljande ankare | 2 |
| Bruksanvisning | Ja |
Förpackning
| Förpackningens bredd | 168 mm |
| Låddjup | 287 mm |
| Förpackningens höjd | 76 mm |
| Vikt inkl. förpackning | 1.5 kg |
Tekniska detaljer
| Certifikat för överensstämmelse | RoHS |
Logistikdata
| Ytterförpackningens bredd | 354 mm |
| Ytterförpackningens längd | 309 mm |
| Ytterförpackningens höjd | 402 mm |
| Produkter per ytterförpackning | 10 styck |
Övrigt
| Monteringssats | Ja |
| Maxvikt | 1 kg |
| Monteringssätt | Skrivbord/vägg |
