Delta ADLX65YDC3A
strömadapter - 65 Watt
Tillverkare: Lenovo
Produktnummer: 01FR030
EAN: 5706998655592
Artikelnummer: F14527656
Delta ADLX65YDC3A
Delta ADLX65YDC3A
Delta ADLX65YDC3A
Delta ADLX65YDC3A
Tillverkare: Lenovo
Produktnummer: 01FR030
EAN: 5706998655592
Artikelnummer: F14527656
Finns i lager hos leverantör - leveranstid: 3-4 arbetsdagar
(576,80 exkl. moms)
(576,80 exkl. moms)
Delta ADLX65YDC3A - 65 Watt Strömadapter
Klicka på köp nu för att skydda din bärbara dator med Delta ADLX65YDC3A.
Egenskaper
Ändamål Bärbar dator
Nätaggregatstyp inomhus
Spänning 100 - 240 V
Ingångsfrekvens 50 - 60 hz
Utgångsspänning 20 V
Uteffekt 65 W; 3.25 A